SEO paslaugos

Nenorite pirkti Google adwords paslaugų, tačiau norite, kad Jūsų internetinė svetainė būtų Google paieškos sistemos TOP`uose?

Tokiu atveju Jums yra reikalingos SEO paslaugos. SEO optimizavimas, tai strategija ir nuoseklus bei tęstinis darbų procesas, kurio tikslas yra techniškai tvarkinga ir su paieškos sistemomis suderinta internetinė svetainė (techninis ir vidinis SEO) bei sukuriama ir įgyvendinama išorinių nuorodų strategija (išorinis SEO).

Kas sudaro SEO paslaugas? Pirmiausia yra atliekamas SEO auditas, kurio tikslas yra nustatyti Jūsų internetinės svetainės techninę būklę ir galimybes būti įtrauktai į paieškos sistemų duomenų bazes. Po to seka raktinių žodžių tyrimas, kurio dėka yra tiksliai nustatoma kurie raktiniai žodžiai yra naudojami Jūsų verslo rinkoje.

Remiantis raktinių žodžių tyrimo rezultatais atliekamas vidinis SEO: techninio ir vidinio SEO optimizavimas, tai yra maksimaliai teisingos internetinės svetainės struktūros sudarymas, teisingos URL nuorodos ir vidinių nuorodų tinklas, optimizuoti tekstai, straipsniai, meta įrašai, nuotraukos ir kita. O svarbiausia, kad šiuo žingsniu Jūs ne tik pagerinsite įvaizdį prieš Google ir kitas paieškos sistemas bet ir sustiprinsite pardaviminį įvaizdį prieš vartotoją.

Prieš paskutinis rekomenduojamas žingsnis yra išorinis SEO – nuorodų, vedančių į Jūsų internetinę svetainę sūkurimas. Ir galiausiai, Easy media komanda rekomenduoja nepamiršti tęstinumo. SEO priežiūra leidžia išlaikyti pasiektas pozicijas Google paieškos sistemos TOP`uose nuolatinio naudingo turinio kūrimo pagalba.

 

GAUKITE VISUS ATSAKYMUS!


Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir įvertinę situaciją pateiksime pasiūlymą.


REGISTRUOTIS Į KONSULTACIJA