Konsultacija reklamos klausimais

Pavargote nuo chaoso Jūsų verslo reklamos paskyroje, nesijaučiate pakankamai užtikrintas tuo, ką darote, o gal nepavyksta pasiekti norimų rezultatų?

"Padėkite mums viską susitvarkyti ir suvokti kaip teisingai daryti" - dažniausiai skamba klientų prašymai. Klientų, kurie nori patys vesti savo socialinius tinklus ir rūpintis reklama, tačiau reikia vienos ar kelių profesionalių konsultacijų, kad tai galėtų daryti teisingai, tvarkingai ir užtikrintai.

Mes, EASY MEDIA, ilgametę patirtį turintys socialinės rinkodaros specialistai, esame pasiruošę Jums padėti! Įvertinsime Jūsų verslo Facebook/Meta ar Google ads esamas reklamas ir atliekamą darbą, pakonsultuosime ir pasidalinsime patarimais, o svarbiausia, padėsime viską susitvarkyti taip, kad liktų tik sėkmingai startuoti ir jaustis užtikrintai.

Jaučiate, kad su reklama "stringate" ir Jūs? Susisiekite ir mes Jums padėsime iš chaoso išeiti į aiškų ir teisingą kelią.

Konsultacijos kaina: 50€/val.

 

GAUKITE VISUS ATSAKYMUS!


Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir įvertinę situaciją pateiksime pasiūlymą.


REGISTRUOTIS Į KONSULTACIJA