Facebook / META reklamos individualūs mokymai

Facebook Meta reklama, tai iš tiesų kietas riešutėlis, kurį reikia kaip reikiant pagvildenti ir reguliariai atnaujinti žinias, sekti naujienas.

Ilgametė darbo patirtis su klientų Facebook Meta reklama nuo moteriškos aprangos iki namų griovimo paslaugos leido susipažinti praktiškai su visomis verslo sritimis ir tik joms tinkamais reklamos planavimo metodais bei pasiekti sėkmingų rezultatų.

Tačiau, deja ne visi verslai gali sau leisti samdyti specialistą socialinių tinklų reklamos administravumui ir kas mėnesį mokėti sutartą atlygį, o tada dažniausiai prasideda skaudžios klaidos ir dar didesni nuostoliai, neviltis, kad nėra pardavimų. Galiu garantuoti, kad naudojant mygtuką „boost post“ ar primityviai/intuityviai planuojant Facebook Metą reklamą, neturint profesionalių žinių ir strategijos, Jums pasiseks jeigu atidirbsite bent reklamos išlaidas, tačiau apie verslo augimą net neverta pradėti galvoti.

Todėl esu čia, kad Jums padėčiau! Dirbkime individualiai ir išmokime kartu Jūsų verslui planuoti profesionalias Facebook meta reklamas, ruošti strategijas ir analizuoti rezultatus. Kaip tai padarysime? Labai paprastai ir suprantamai! Pirmiausia, žinoma, susipažinsime apie ką esate Jūs ir Jūsų verslas, operatyviai atliksiu auditą ir pasiruošiu mūsų individualiems mokymams, o tada Jums patogiu laiku kibsime į darbus. DĖMESIO! Mokysimės ne Facebook Meta reklamos pagrindų pradedantiesiems ar praradusiems viltį, kas šiomis dienosmis yra labai populiaru, tačiau duoda be galo mažai naudos, nes yra apie teoriją, o ne apie Jus! Aš dirbsiu tik su Jumis ir apie Jūsų verslą, profesionaliai paruošiu savarankiškam darbui su Facebook Meta reklama ir visada būsiu šalia, prireikus reguliariai konsultuosiu ir atsakysiu į iškilusius klausimus, kad jaustumėtės užtikrinti ir žinantys ką darote.

Individualių mokymų kaina: 100€/val, pirminė konsultacija, auditas ir pasiruošimas mokymams yra nemokamas.

 

GAUKITE VISUS ATSAKYMUS!


Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai. Konsultacijos metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir įvertinę situaciją pateiksime pasiūlymą.


REGISTRUOTIS Į KONSULTACIJA